مزایای سمعک نامرئی

starkey iic hearing aid machine 500x500 1 دانیال کلینیک کلینیک شنوایی و تجویز سمعک

سمعک ها از زمان اولین مدل های حجیم پشت گوش در دهه ۱۹۶۰ پیشرفت زیادی کرده اند. سمعک های کوچک امروزی راحت و دقیق هستند و از نظر اندازه، رنگ و نحوه قرارگیری آنها در گوش متفاوت اند. سمعک ها قبلا از فناوری آنالوگ استفاده می کردند. اما همانند سایر چیزها در این جهان دیجیتالی شده اند.

جدیدترین نسل سمعک های نامرئی در حال حاضر، باهوش تر و کوچکتر از همیشه هستند. به شما این امکان را می دهند تا بیشتر صداهای اطراف خود را بشنوید در حالیکه سمعک به سختی در گوش دیده می شود. سمعک های نامرئی توسط دیگران به سختی قابل تشخیص هستند اما مطمئنا شما متوجه تفاوت آنها خواهید شد.

دلیل اصلی انتخاب سمعک نامرئی در کانال این است که برای دیگران کاملا نامرئی است. تنها قسمت قابل مشاهده، یک سیم کوچک است (که دیدن آن معمولا برای دیگران بسیار دشوار است) که به سمعک متصل می شود و اندکی بیرون از مجرای گوش قرار میگیرد تا به گذاشتن و برداشتن سمعک کمک کند.

سمعک نامرئی دارای مزایای زیر است:

نامرئی بودن: این مدل ها عمیق تر در مجرای گوش قرار می گیرند. بنابراین از زوایای مختلف به نظر نمی رسد چیزی در گوش وجود داشته باشد. در واقع نامرئی است.

آسودگی: سمعک های آماده وجود دارند که می توان آنها را بلافاصله استفاده کرد. همچنین نسخه های سفارشی را برای افرادی که به دنبال راه حل سفارشی تر هستند تولید می شود.

راحتی: قالب آماده که داخل مجرای گوش قرار می گیرد از سیلیکون نرم ساخته شده است. دوام و راحتی مناسبی را دارا هستند.

شنوایی طبیعی تر: سمعک ها دارای صدایی بسیار طبیعی هستند زیرا بیشتر بخش های گوش شما هنوز می تواند عملکرد طبیعی خود را انجام دهد و مسدود نشده است. سمعک نیز صداها را طبیعی تر دریافت می کند.

کاهش نویز باید: اساسا نویز باد در این سمعک ها مشکل ساز نیست زیرا محل قرارگیری میکروفن سمعک در معرض باد نخواهد بود.

کنترل از راه دور: سمعک به حدی کوچک است که نمی توان دکمه های تنظیمی روی آن تعبیه نمود بنابراین تنظیمات فقط از راه دور صورت می گیرد.

جهت یابی بهتر: توانایی جهت یابیتان آسیب نمی بیند. کانال و لاله گوش که مسئول دریافت کدهای مربوط به مکان یابی هستند، مسدود نشده اند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x