برند های مختلف سمعک

سمعک اتیکن

از بزرگترین تولید کنندگان سمعک در دنیا برند Oticon می باشد که این مرکز با توجه به پیشرو بودن در تحقیق و توسعه در زمینه شنیداری به این مرحله از شهرت دست یافته است. این شرکت محصولات زیادی از انواع سمعک را دارا می باشد که برای افرادی که از قدرت شنیداری بهره مند نیستند قدرت پردازش بیشتری را نسبت به سایر محصولات مشابه در اختیارشان قرار دهد.

سمعک اتیکن

سمعک سونیک

یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده انواع سمعک در دنیا برند سونیک (sonic) می باشد. این شرکت امروزه به به شرکت دانمارکی دمنت واگذار شده است مه اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شنوایی در دنیا می باشد.

سونیک یکی از شرکت های تولید تجهیزات شنوایی بود که توانست در سال ۱۹۹۸ اولین سمعک دیجیتال در جهان را تولید کند. بنیان گذاران این شرکت سه مهندس بودند که تمام تلاش های خود را وقف بهبود سیستم شنوایی انسان ها کردند و توانستند با فناوری میکروچیپ خدمت های بزرگی در عرصه پزشکی انجام دهند.

 

سمعک سونیک

سمعک زیمنس

یکی از قدیمی ترین شرکت ها و برند های تولید کننده تجهیزات شنوایی برند زیمنس می باشد. این برند سال هاست که به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده تجهیزات شنوایی و سمعک بود که بعد از ۱۲۰ سال فعالیتش متوقف شد. زیمنس در سال ۲۰۱۵ تولید سمعک های خود را به شرکت سیوانتوس واگذار کرد که این شرکت نیز برند سیگنیا را امروزه تولید می کند.

سمعک سونیک

سمعک فوناک

یکی از برد های بسیار بزرگ و عتبر تولید انواع سمعک و تجهیزات شنوایی در دنیا برند فوناک می باشد. این برند در سال ۱۹۴۷ در کشور سوییس تاسیس و شد وامروزه با داشتن فن آوری و تکنولوژی های مدرن در تولید تجهیزات شنوایی و سمعک به یکی از پر طرفدار ترین تولید کننده ها در حوزه پزشکی تبدیل شده است. فوناک علاوه بر برند خود مالک برند های یونیترون و هانساتون نیز می باشد و این شرکت در زمینه تولید دستگاه کاشت حلزون نیز فعالیت می کند.

سمعک فوناک

سمعک ویدکس

یکی از برند های باسابقه تولید سمعک در جهان که با بیش از نیم قرن سابقه در این زمینه به یکی از برند های شناخته شده تجهیزات صوتی در جهان تبدیل شده است و امروزه یکی از شناخته شده ترین برندهای دانمارکی در دنیا می باشد . این کمانی از پیشرفته ترین برند ها در این حوزه می باشد و امروزه توانسته است با تولید سمعک های وایلس به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه قدم بردارد.

 

سمعک ویدکس

سمعک ریساند

بسیاری از تکنولوژی ها جدید در عرصه تولید سمعک توسط این برند برای اولین بار در جهان آزمایش و در بازار های جهانی عرضه شده است. امروزه ریساند جزو کمپانی بزرگ جی ان می باشد که این کمپانی یکی از بزرگترین و محبوب ترین برند های حال حاضر است که تکنولوژی های پیشرفته ای در این زمینه دارد.