سمعک Inizia برند برنافون استایل های متفاوت از سمعک های داخل گوشی تا پشت گوشی را شامل میشود. سمعک های Inizia  برای افت شنوایی های چه خفیف و چه شدید، مناسب است. سمعک Inizia فناوری پیشرفته ای را ارائه می دهد و مشتریانی را هدف قرار می دهد که به یک راه حل شنوایی مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت بالا نیاز دارند. اینزیا بر اساس پردازش سیگنال ChannelFree™  اختصاصی برنافون، همراه با ویژگی‌های تطبیقی، درک گفتار و راحتی گوش دادن را در محیط‌های پر سر و صدا و ساکت ارائه می‌کند.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

پردازش سیگنال دیجیتال ChannelFree™ و فناوری تطبیقی: یک مشارکت برنده که حداکثر رضایت مشتری را فراهم می کند. در Inizia، سرعت و وضوح پردازش سیگنال ChannelFree™ با ویژگی های تطبیقی ترکیب شده است. سیستم‌های جهت‌گیری تطبیقی پیشرفته و کاهش نویز با پردازش سیگنال ChannelFree™ تعامل دارند، بنابراین اطمینان می‌دهند که سمعک برای حداکثر راحتی و درک گفتار کاملاً متعادل است.

سمعک Inizia یک برنامه چند محیطی ارائه می دهد که از تمام قدرت سمعک برای تطبیق مناسب فرد با هر موقعیت شنیداری، از جمله گفتار در نویز یا سکوت، راحتی در نویز یا فعالیت های بی صدا یا خارج از منزل در محیط های همراه با نویز باد استفاده می کند. سمعک های اینزیا در دو رده تکنولوژی متفاوت INIZIA1 , INIZAI3 ارائه میشوند که تکن.ل.ژی به کار رفته در INIZAI3 پیشرفته تر می باشد.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *