جونا در مدل های مختلف سمعک پشت گوش (BTE) و داخل گوش (ITE) موجود است. این به شما و متخصص شنوایی تان امکان می دهد سمعک مناسب خود را انتخاب کنید. Juna BTE در طیف گسترده ای از رنگ ها برای مطابقت با رنگ مو و پوست یا ترجیح مد شما ارائه می شود. سمعک Juna IT در ۴ رنگ پوست ظریف موجود است. سمعک های Juna با فناوری هسته ای Audio Efficiency™ برنافون عرضه می شوند. این سیستمی است که به طور هوشمند ویژگی های مختلف را برای افزایش درک گفتار، راحتی گوش دادن و ترجیحات فردی هماهنگ می کند. مهم نیست در چه محیطی هستید، فناوری Audio Efficiency™ مجموعه مناسبی از ویژگی ها و لوازم جانبی را برای شما هماهنگ می کند.

  • گفتار:

Audio Efficiency™  کیفیت صدای ممتاز و درک گفتار را در محیط های شنیداری سخت ارائه می دهد.

  • راحتی شنیداری:

Audio Efficiency™ مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرفته را برای ایجاد یک تجربه شنیداری راحت و کمتر خسته‌ کننده ترکیب می‌کند.

  • شخصی سازی:

Audio Efficiency™  برنامه‌های شنیداری مختلف و لوازم جانبی اتصال را ارائه می‌کند که از سبک زندگی فردی شما پشتیبانی می‌کند.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

صداهای تصادفی را به کلمات معنادار تبدیل کنید با سمعک‌های ممتاز Juna، حتی در چالش‌ برانگیزترین موقعیت‌های گوش دادن، از درک بهتر گفتار لذت خواهید برد. ChannelFree™  با رویکرد منحصر به فرد خود در تجزیه و تحلیل و تقویت سیگنال های گفتار با سرعت ۲۰۰۰۰ بار در ثانیه، کیفیت صدایی کاملاً واضح و طبیعی را برای شما فراهم می کند.

i-VC یک کنترل ولوم هوشمند است که متفاوت از کنترل های شدتی سنتی برنامه ریزی شده است. وقتی صدای سمعک Juna خود را افزایش می دهید، i-VC به اندازه کافی هوشمند است تا بین فرکانس های گفتاری و غیر گفتاری تفاوت قائل شود و گفتار را شدت می بخشد. دایرکشنالیتی سمعک برای جهت یابی دقیق گفتار است. مهم نیست که گفتار از کدام طرف می آید، Juna تشخیص صدای ۳۶۰ درجه را برای پشتیبانی از شما در شنیدن واضح تر مکالمات ارائه می دهد.این سمعک در همه استایل های پشت گوشی و داخل گوشی موجود است و برای افت شنوایی ملایم تا عمیق مناسب است که در دو رده تکنولوژی ۷ و ۹ عرضه می شود.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *