قدرتمند ترین سمعک با قدرت پردازش واقعی محیط یا True Environment Processing برنافون است که در سال ۱۳۹۸ در برن سوییس معرفی شد. دارای دو نوع سمعک اولترا پاور (UP) و سوپر پاور (SP) می باشد که مناسب کم شنوایی های شدید تا عمیق می باشند. بهبود صدای گفتاری هدف نسبت به صدای اضافی در محیط باعث درک بهتر گفتار به ویژه در محیط های شنیداری پویا و پر سر و صدا می شود.

با تشکر از بلوتوث ۲.۴ GHz کم انرژی، کاربران می توانند از دستگاه های بلوتوثی مدرن، جریان مستقیم صدا را مستقیماً به هر دو گوش ارائه دهند. سمعک Leox همچنین دارای تکنولوژی بی سیم NFMI dual-radio (القای مغناطیسی میدان نزدیک) برای ارتباط دو گوشی بین ابزار های شنوایی می باشد. Leox دارای دکمه فشاری دوتایی و دکمه فشاری تکی، نمایشگر LED چند رنگ، تلکویل، پوسته ضد آب با درجه IP68 می باشد. تنظیمات LED چند رنگ و هشدار های صوتی می توانند برای مطابقت با نیاز ها و ترجیحات کاربر، والدین شخصی سازی شوند.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

سطوح تکنولوژی سمعک Leox

دارای دو سطح تکنولوژی Leox 7 و Leox 3 می باشد که Leox 7 تکنولوژی بالاتری دارد. هر دو از سیستم مدیریت صدای مزاحم که در Viron به خوبی کار می کند نیز استفاده می کنند. ورودی مستقیم صوتی: (FM adapter 10) (Direct Audio Input (DAI) adapter 1000). این سمعک با گزینه وروی مستقیم صدا روی درب باتری ارائه شد که به ما اجازه ی استفاده از گیرنده های FM یا کابل های ورودی مستقیم صوتی را می دهد.

برای افراد دارای کم شنوایی شدید تا عمیق، دستگاه های FM مزیت بزرگی محسوب می شوند. این تکنولوژی به صورت آنی و بی سیم در همه ی محیط های شنیداری عمل می کند. از محیط های ساکت تا شلوغ، تا موقعیت های شنیداری متغیر، ۳۲۰۰۰ نقطه اطلاعاتی را در هر ثانیه تجزیه و تحلیل می کند. ابزارها صرف نظر از اینکه کجا هستید و چه می کنید با محیط هماهنگ باقی می مانند تا صداهای گفتار را بهینه کنند.

برنافون از DECS به عنوان هسته اصلی تمام استراتژی های خود استفاده می کند تا به مردم کمک کند که بهتر بشنوند. بسیاری از برند های سمعک در حال حاضر از طبقه بندی صدا برای موقعیت های صوتی به خصوص استفاده می کنند. این شرایط صوتی مبنای عملکرد سمعک ها در محیط ها و موقعیت های مختلف است. برنافون عقیده دارد طبقه بندی ساده چند موقعیت صوتی کافی نیست. بنابراین سیستم DECS از مرز های طبقه بندی ثابت استفاده نمی کند.

این تکنولوژی در محیط های صوتی که مکرراً تغییر می کنند،  در نتیجه ی تقویت پویا و یکپارچه برای کاربر در هر زمان کار می کند. در اصل، این بدان معناست که سیستم برنافون به جهان همان گونه که هست نگاه می کند و سپس تغییراتی مداوم در نحوه کار سمعک ها ایجاد می کند. تا بهترین توانایی برای شنیدن را ارائه دهد.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *