سمعک سافیرا برند برنافن در پنج سبک سمعک پشت گوش (BTE) و نه سبک سفارشی داخل گوش (ITE) موجود است. متخصص شنوایی تان به شما کمک می کند سمعکی را انتخاب کنید که برای کم شنوایی شما و ترجیحات شما مناسب تر است. شنیدن و درک، نیازهای اساسی انسان است. مشکلات شنوایی و پیامدهای اجتماعی ناشی از آن چالشی برای جامعه است. ما به جهانی معتقدیم که در آن افراد با شنوایی محدود می توانند به لطف فناوری پیشرفته دوباره ارتباط برقرار کنند.

ما می دانیم که نمی خواهید هیچ لحظه ارزشمندی را در زندگی از دست بدهید. فناوری Audio Efficiency™ برنافون برای شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تعادل مناسبی بین درک گفتار و راحتی گوش دادن در طیف وسیعی از موقعیت‌های روزمره پیدا می‌کنید. همچنین لوازم جانبی زیادی برای حمایت از اولویت های زندگی شما وجود دارد. کیفیت و راحتی صدای چشمگیر فناوری پیشرفته سوئیس به طرز درخشانی برای بهبود لحظات ارزشمند زندگی طراحی شده است.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

 ChannelFree™ سیستم پردازش سیگنال برنافون کیفیت صدایی کاملاً واضح و طبیعی را در اختیار شما قرار می دهد. این یک گوهر منحصر به فرد در بین صنعت است.  سیستم های کاهش نویز نیازی نیست که صدای پس زمینه، خش خش روزنامه یا صدای تق تق ظروف تهدیدی برای راحتی شما باشد. سوت کشیدن هم ندارد. سمعک Saphira با حذف کننده های فیدبک یا سوت سمعک و ویژگی های کاهش نویز، تجربه شنیداری بسیار راحت تر و کمتر خسته کننده را ارائه می دهد.

 برنامه های زنده موسیقی و سینما

برنامه‌های موسیقی زنده و سینمای برنافون که در Saphira 5 ارائه شده‌اند، ویژگی‌های منحصربه‌فرد و دامنه دینامیکی گسترده این موقعیت‌های صوتی را برآورده می‌کنند. سینما و موسیقی زنده را با تمام وجود تجربه کنید. سمعک Saphira در دو رده ۳ و ۵ ارائه می شود.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *