ویژگی های پیشرفته سمعک Zerena کیفیت صدای چشمگیری را ارائه می دهد. صداها به طور طبیعی و دقیق با تمرکز بر گفتار در محیط های پر سر و صدا تقویت می شوند. انتخابی عالی برای افرادی که به دنبال سمعک هایی هستند که درک گفتار را در موقعیت های چالش برانگیز گوش دادن افزایش دهند، استفاده از آنها آسان باشد و سطح بالایی از راحتی گوش را فراهم کند.

 سمعک Zerena زرنا | طعم شنوایی با تکنولوژی بالا

با سمعک زرنا برنافن میتوانید بر درک بهینه گفتار، درک شنیداری با تغییرسریع در محیط شنیداری و کیفیت بالا در شنیدن موسیقی تمرکز بکنید. سمعک های داخل گوش  Zerena آنقدر کوچک اند که با استایل شما تداخلی ندارند. اگر فکر می کنید سمعک ظاهر شما را تغییر می دهد، دوباره فکر کنید. سمعک های داخل گوش برنافون به قدری در عمق مجرای گوش قرار می گیرند که برای چشم ناآگاه قابل مشاهده نیستند. و برای افزودن به صلاحدید، آنها در یک پالت رنگ متنوع برای مطابقت با رنگ پوست شما ارائه می شوند.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

از برنامه Bernafon EasyControl-A برای کنترل سمعک های خود میتوانید استفاده کنید. با این برنامه می توانید میزان صدا را تنظیم کنید، برنامه گوش دادن خود را تغییر دهید، سمعک خود را پیدا کنید و وضعیت باتری خود را بررسی کنید. درباره سازگاری بیشتر بخوانید. سمعک Zerena در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی وجود دارد که برای انواع متنوعی از افت های شنوایی قابل استفاده میباشند و سمعک های این خانواده در ۵ سطح تکنولوژی متفاوت عرضه می شوند.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *