گذاشتن سمعک در گوش پیرمرد توسط همسرش

کاربرد و معرفی سمعک Sky

به طور کلی استفاده از سمعک الکترونیکی به افراد کمک می کند تا صداهای اطراف را به صورت تقویت شده بشنوند. از طرفی برندهای گوناگونی در زمینه تولید این مدل سمعک فعالیت دارند که سمعک برند فوناک، یکی معتبرترین آنها می باشد. سمعک Sky تولید شده توسط برند فوناک نیز یکی از پیشرفته ترین سمعک ها است که تاکنون پاسخ خوبی به افراد کم شنوا داده است.

کمپانی معتبر فوناک سوئیسی فعالیت کاری خود را در حقیقت از سال ۱۹۷۴ آغاز کرد و مالکیت کمپانی های یونیترون، هانساتون و دستگاه کاشت حلزون را نیز بر عهده گرفت. امروزه بسیاری از افراد، برند فوناک را بیشتر با عنوان تولید کننده سمعک کودکان می شناسند چرا که سمعک Sky تاکنون توانسته پاسخ مناسبی به نیازهای افراد کم شنوا از جمله کودکان ارائه دهد. کمپانی سمعک  فوناک از سال ۱۹۹۹ به بعد اقدام به تولید سمعک های دیجیتال با سیستم پردازش مارول کرد که این مدل سمعک ها در سال ۲۰۱۸ نیز به بازار عرضه شدند. این سمعک ها به طور کامل و تخصصی در کلینی دانیال قابل تعمیر بوده و برای اطلاع از این موضوع می توانید مقاله تعمیر سمعک فوناک را مطالعه کنید.

تکنولوژی به کار رفته در سمعک Sky فوناک

سمعک Sky تولید شده توسط کمپانی فوناک با توجه به سطح تکنولوژی به ۴ بخش مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از:

– Premium: مجهز به تکنولوژی عالی از شماره ۹۰

– Advanced: مجهز به تکنولوژی پیشرفته از شماره ۷۰

– Standard: مجهز به تکنولوژی استاندارد از شماره ۵۰

– Essential: مجهز به تکنولوژی پایه از شماره ۳۰

همچنین سمعک Sky فوناک نیز با توجه به سیستم پردازشی و پلتفرم مصرفی، به چهار دسته Marvel، Belong، Venture و Quest تقسیم شده و هر کدام دارای تکنولوژی متفاوتی می باشند.

ویژگی های سمعک Sky

۱.انتقال صدا از تلویزیون: این مدل سمعک از قابلیت اتصال به تلویزیون های دارای بلوتوث برخوردار بوده و  صدا را همراه با انرژی کم و کیفیت بالا منتقل می کند.

  1. قابلیت اتصال مستقیم: سمعک Sky بدون نیاز به دستگاه های دارای بلوتوث از جمله لپ تاپ، آیپد و سیستم عامل های اندروید عمل کرده و مانند نوعی هندزفری، ثدا را به شکل مستقیم دریافت می کند.
  2. قابلیت شارژ: یکی از ویژگی های بارز این مدل سمعک، قابلیت ذخیره شارژ است و تنها یک بار شارژ در روز برای دستگاه کافی می باشد.
  3. امکان تنظیم از راه دور: در مواقعی که شما نمی توانید به کلینیک های شنوایی مراجعه کنید، با کمک شنوایی شناس از طریق راه دور و اینترنت می توانید سمعک Sky خود را به راحتی تنظیم کنید.
  4. قابلیت ارسال صدا: با استفاده از این قابلیت سمعک فوناک می توانید صدا خود را از طریق دستگاه به سمعک به راحتی ارسال کنید.

بنابراین سمعک Sky یکی از پیشرفته ترین نوع سمعک تولید شده توسط کمپانی فوناک است که به منظور بهبود میزان شنوایی افراد تولید شده است. این مدل سمعک به صورت دیجیتال بوده و از تکنولوژی های بی نظیری مانند قابلیت شارژ، قابلیت ارسال صدا و قابلیت اتصال به سایر تکنولوژی ها برخوردار می باشد پس اگر به دنبال خرید سمعک مناسب هستید این سمعک می تواند گزینه خیلی خوبی برای شما باشد و  در نتیجه سمعک Sky انتخاب بسیار مناسبی برای افراد کم شنوا در سنین مختلف می باشد. در ضمن شما می توانید برای تعمیر سمعک sky به کلینیک دانیال مراجعه کنید.

منبع:phonak

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *