سمعک زیمنس

بهبود شگفت انگیز شنوایی با جدیدترین محصول سیگنیا، سمعک Styletto AX

شنوایی بخش مهمی از زندگی انسان را تشکیل میدهد. انتخاب و خرید سمعک خوب در بهبود ارتباطات اجتماعی کم شنوایان و تسهیل فعالیت های روزمره بسیار موثر است. طراحی هوشمندانه، کوچک بودن و راحتی اندازه سمعک، در کنار وضوح صدا و گفتار و عملکرد مناسب، همگی ویژگی هایی است که در سمعک Styletto AX گردآوری شده است. این سری سمعک، به دلیل ساختار کوچک و منحصر به فرد خود موفق به دریافت جایزه طراحی ابزار شنوایی شده است. وضوح گفتار در این سمعک ها به دلیل قرارگیری بر پلتفرم پیشرفته Augmented Xperience از کیفیت خارق العاده ای برخودار است. طراحی این محصول علاوه بر کاربرد خوب و راحتی، زیبایی را نیز در نظر گرفته و تنوع رنگی بالایی را برای استفاده کنندگان ارائه داده است. همچنین این سمعک قابل تعمیر بوده و برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله تعمیر سمعک سیگنیا را مطالعه کنید.

 

معرفی قابلیت های سمعک Styletto AX و سال ساخت آن

 • برند Signia با هدف بهبود عملکرد فردی، به عنوان یک مجموعه پیشرو، سری های سمعک Styletto را عرضه کرده است. در یک مطالعه که به تازگی انجام گرفته، تمامی شرکت کنندگان استفاده کننده از این سری سمعک، درک عالی گفتارهای اطرافیان را گزارش داده اند. سری AX جدیدترین محصول این کمپانی به حساب می آید که در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است.

تکنولوژی به کار رفته در سمعک Styletto AX

 • تکنولوژی AX استفاده شده در جدیدترین سمعک های این کمپانی، با بهره گیری از فناوری انقلابی Augmented Focus، صدای گفتار را از صداهای پس زمینه و اطراف مجزا کرده و به شکل جداگانه پردازش می کند. بدین ترتیب بین صدای اصلی و سروصدای اطراف یک تضاد واضح ایجاد می گردد. در نهایت سمعک Styletto AX با ترکیب این داده ها، وضوح فوق العاده و تشخیص آسان صدای گفتار از نویز پس زمینه را به ارمغان می آورد. دیگر تکنولوژی خوب به کار رفته در این سمعک، کیس شارژ جیبی فناوری بی سیم Qi می باشد که امکان شارژ سمعک بدون نیاز به اتصال به پریز برق و تنها با استفاده از یک پد شارژر را فراهم آورده است.

   

ویژگی ها و شاخصه های اساسی سمعک Styletto AX

 • این سمعک هم در هنگام حضور در خانه و هم در شرایط فعالیت و حرکت، تا ۱۷ ساعت بدون شارژ دوباره، فعال است.
 • کیس شارژ جیبی Qi، بدون شارژ دوباره تا ۴ روز قابل استفاده است.
 • این سمعک ها با به کارگیری اتصالات پیشرفته Bluetooth، به رابط های اندروید و IOS متصل می گردند. این ویژگی، انتشار مستقیم صدای موسیقی، تلفن و غیره را بر روی سمعک میسر کرده و کیفیت بهتری از صدای تمام دستگاه ها ایجاد می کند.
 • سمعک Styletto AX همچنین به برنامه سیگنیا متصل می شود. این برنامه دارای یک دستیار دارای تکنولوژی هوش مصنوعی می باشد. این سمعک هوشمند، دائما اطلاعات مربوط به نیازهای فردی را جمع آوری کرده و در راستای ارائه امکانات بهتر از آن بهره می گیرد.
 • طراحی و قرارگیری این سمعک بسیار محتاطانه و مناسب است.
 • وضوح گفتار چشمگیری را ارائه می دهد.
 • امکان شارژ مجدد سمعک در هنگام حرکت فراهم شده است.
کلینیک شنوایی سنجی

منابع:hearingaids/nidcd.nih/eliteaud

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *