سمعک trek

آشنایی با سمعک Trek

سمعک trek خودکارترین، سازگارترین و انعطاف پذیرترین فناوری سمعک تا به امروز است که صدای شفاف و طبیعی ایجاد می کند. این پلت فرم هوشمند پردازش صدا تغییرات محیط را به دقت تشخیص می دهد و صدا را حتی در چالش برانگیزترین شرایط شنیداری بهینه می کند. سمعک trek  شامل مدل های BTE است که برای جبران کم شنوایی متوسط ​​تا شدید و ناشنوایی در اثر  کم شدن حسی عصبی با آستانه های بین ۲۰ تا ۱۲۰ دسی بل مناسب است.

کلینیک سنجش شنوایی و تجویز و تعمیر سمعک دانیال، دارای پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی در حوزه شنوایی شناسی می باشد که امکان مشاوره برای تجویز سمعک می باشد.

معرفی سمعک Trek

  • آیا می خواهید از تمام صداهای این دنیا بدون توجه به میزان کم شنوایی لذت ببرید؟ این جاست که سمعک های سونیک وارد می شوند که محصولات یک شرکت نسبتا جوان آمریکایی است که در سال ۱۹۹۱ وارد بازار سمعک شد. با وجود سن کم این برند، رشد آن سریع بوده است و امروزه این شرکت راهکارهای شنوایی خود را در ۲۵ کشور جهان به فروش می رساند و در سال های اخیر، بخشی از هلدینگ بین المللی ویلیام دمانت بوده است.  این شرکت علاوه بر عرضه سمعک trek ،  لوازم جانبی مدرنی نیز برای آن ها تولید می کند که به شما کمک می کنند تا یک اتصال بی سیم قابل اعتماد با تلفن، پخش کننده موسیقی یا تلویزیون برای پخش صدا ایجاد کنید. این لوازم جانبی می توانند به عنوان فرستنده، میکروفون یا کنترل از راه دور کار کنند.

سمعک trek

ویژگی های سمعک Trek

سمعک trek  دارای بالاترین درجه مقاومت در برابر رطوبت و آلودگی است. کلاس حفاظتی بدنه دستگاه، IP 68 می باشد این علامت نشان دهنده کلاس حفاظت در برابر رطوبت یا آلودگی های کوچک مطابق با استاندارد EN 60529: 1991 / A1: 2000 می باشد. سمعک trek  کاربری و کارکرد آسان دارد که تمامی مدل ها با گوشی موبایل سازگار هستند و از نظر مقاوت و طول عمر هم امتیاز نسبتا خوبی را گرفته است تا دارندگان این سمعک کمتر به تعمیر سمعک سونیک نیاز پیدا کنند.

سمعک trek

مزایای سمعک Trek

دامنه فرکانس گسترش یافته از ۱۰۰ هرتز تا ۱۰ هرتز

دستگاه به طور ویژه برای درک صداهای با فرکانس بالا طراحی شده است.

سهولت استفاده و طراحی واضح، دسترسی به محفظه باتری

سمعک trek  از فناوری‌های بی‌سیم Bluetooth Low Energy و NFMI با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند، دارای یک سیم پیچ، یک دکمه دوتایی برای تغییر سطح صدا وکنترل صدا است که می‌تواند برنامه‌ریزی و غیرفعال شود،  هم چنین یک دکمه برای تغییر برنامه‌ها و نظارت بر وضعیت سمعک وجود دارد و مجهز به نشانگر LED چند رنگ است.

 این سمعک برای کودکان، بزرگسالان و سالمندان مناسب است و ممکن قیمت سمعک برای هرکدام از آنها متفاوت باشد. که به سبک و راحت بودن، هنگام استفاده از سمعک خود اهمیت می دهند. در بیش تر موارد، TREK درک گفتار را در محیط‌های ساکت یا کم صدا بهبود می‌بخشد. سمعک trek  به طور خاص برای افراد دارای ناشنوایی شدید و عمیق تا ۱۲۰ دسی بل ساخته شده اند و در دو سطح فناوری موجود هستند: Track 40 و Track 80. مدل ها توسط Trek BTE Super Power SP و Ultra Power ارائه شده اند و سمعک (UP) بر روی پلت فرم Sonic Sound DNA ایجاد شده است.

منابع:/sluh/

این مقاله زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *