جعبه مشکی رنگ سمعک ویدکس

دریافت طبیعی ترین صدا با استفاده از سمعک Moment

شنوایی یکی از عناصر مهم زندگی می باشد که کاهش و یا از دست رفتن آن، اختلال زندگی فرد را در پی دارد. عملکرد متداول سمعک ها عدم تطابق زمانی را در صدا به همراه دارد که منجر به کاهش کیفیت صدای نهایی و تولید صدای تحریف شده می گردد. با به کار بردن فناوری PureSoundTM در سمعک Moment، برند ویدکس این عدم تطابق را رفع کرده و طبیعی ترین صدای ممکن را برای استفاده کننده به ارمغان می آورد. 

این سمعک که از جدید ترین  تولیدات شرکت ویدکس می باشد در سال ۲۰۲۰ عرضه گردید. ارائه جریان صدای با کیفیت، مهم ترین مزیت سمعک Moment به حساب می آید. تغییر پارادایم صدا به همراه یک پلتفرم انقلابی، تاخیر انتقال صدا از سمعک به پرده گوش را از بین برده و به این ترتیب صدای خالص تولید شده در لحظه به گوش می رسد. این سمعک کوچک ترین ابزار شنوایی قابل شارژ بازار می باشد. این سمعک ها در سه سری مدل های پشت گوش (BTE)، گیرنده در کانال (RIC) و داخل گوش (ITE) ارائه شده اند.

مطالب مرتبط: راهنمای تعمیر سمعک ویدکس

 

گذاشتن سمعک در گوش

تکنولوژی به کار رفته در سمعک moment

تا قبل از این سمعک، تمامی ابزارهای شنوایی موجود، در ارائه صدای طبیعی ناتوان بودند. فناوری PureSoundTM به کار برده در سمعک های برند ویدکس، عملکردی بر خلاف دیگر سمعک ها در ادغام دو سیگنال غیرهمگام و تولید صدا باتاخیر، داشته و امکان شنیدن هر صدایی را در همان لحظه تولید، ایجاد کرده است. طبق آمار دریافت شده از کاربران سمعک Moment، ۹۵ درصد آنها بر صدای طبیعی و واضح توافق نظر داشته اند. هوش مصنوعی به کار رفته در این سمعک، تجربه شنوایی شخصی تری را منحصر برای هر فرد فراهم می کند.

اگر قصد دارید در مورد سمعک هوشمند بیشتر بدانید می توانید مقاله دانیال کلینیک را در این مورد مطالعه کنید.

زنی که صداهارا خوب نمی شنود

قابلیت های سمعک Moment

علاوه بر اساسی ترین قابلیت این سمعک یعنی صدای باکیفیت، مزیت های بسیار دیگری نیز در سمعک Moment قرار داده شده است، از جمله:

پخش مستقیم برای IOS و اندروید

کاربران هر دو سیستم عامل معروف، بدون نیاز به هیچ وسیله جانبی قادر هستند، صدای تماس ها، موسیقی و غیره را در هر مکانی در سمعک خود به شکل مستقیم دریافت کنند.

هوش مصنوعی دوگانه

به منظور شخصی سازی تجربه کاربران، سمعک Moment از دو روش مبتنی بر هوش مصنوعی در راستای تولید صدا بهره برده است.

مناسب برای هر شکل گوش

اتصالات جدید TruAcoustiscsTM بر اساس نتایج حاصل از اندازه گیری گوش ۵۸ کاربر واقعی ایجاد شده است. این اتصالات تنظیمات شخصی سازی شده مناسب آکوستیک گوش کاربر را برای بهبود صدای دریافتی به کار می برد.

نصب آسان

طراحی مجدد برنامه قطب نمای GPS و رابط کاربری، اتصال سمعک را تسهیل کرده و زمان نصب را کاهش داده است.

قابل شارژ

سمعک Moment کوچکترین گیرنده  lithium-ionقابل شارژ موجود معرفی شده است.

شارژر کاربردی

شارژرهای این سمعک سبک، کوچک و زیبا طراحی شده اند و از انتقال بی سیم برای شارژ مجدد بهره می گیرند.

مقاومت

نانو پوشش پیشرفته ضدآب و عدم وجود درپوش باتری، در این سمعک خطر آسیب ناشی از رطوبت را به حداقل رسانده است. همچنین میکروفون قابل شارژ بادوام تر، طراحی جدید برای ورودی میکروفون، کانکتور o-ring و شارژ بی سیم مقاومت سمعک Moment در برابر رطوبت را افزایش داده است.

 

منبع:bloomhearing

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *