جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک استارکی

سمعک استارکی

در سال 1967، William Austin، شركت خدمات و تعميرات حرفه اي سمعك را در خيابان Louis Park در شهر Minnesota آمريكا راه اندازی کرد. كار شركت در ابتدا تعميرات سمعك بود و در سال 1971 William Austin؛ يك شركت كوچك قالب به نام لابراتوار استاركي را از آقای Harold Starkey خريداري كرد. سپس بخش تعميرات حرفه اي و لابراتوار قالب را با هم ادغام كرد و نام استاركي بر آن نهاد در سال 1973 استاركي سمعك سفارشي ITE به نام CE1 را با دوره امتحان 90 روزه و يك سال گارانتي عرضه كرد. در اين سال استاركي مدل هاي مختلفي از سمعك CE را توليد كرد. استاركي به سرعت شرکتی پيشرو در توليد سمعك هاي سفارشي شد. در سال 1982 استاركي سمعك سري CE-S، كه اولين سمعك كانال در دنیا بود را توليد كرد. شعار بهتر شنیدن، بهتر زندگی کردن مخصوص شرکت استارکی می باشد.

سمعک های استارکی

محصول برتر استارکی Livio Edge AI است که به گفته این شرکت شامل هوش مصنوعی برای ردیابی فعالیت های سلامت بدن و مغز است. شامل تنظیمات فوری است که برای بهبود مسائل شنیداری گفتار ناشی ازنویز طراحی شده است.

Livio Edge برای اکثر انواع کم شنوایی خفیف تا متوسط مناسب است، دارای ویژگی های پوشاننده وزوز گوش است و به سبک داخل گوشی (ITE) رسیور داخل کانال گوش (RIC) یا پشت گوشی با قالب (BTE) موجود است

Muse: این سمعک ها، دارای تکنولوژی وایرلس هستند، از تکنولوژی دوگوشی برای وضوح بهتر گفتار استفاده میکند. محیط های اکوستیک مختلف را به بهترین وجه کنترل و نویز های هر محیط را حذف میکند. سمعک های رسیور داخل کانال (RIC)، سمعک های Muse ، به صورت قابل شارژ هم قابل عرضه می باشند.

سمعک استارکی Sound Lens: این سمعک یکی از کوچکترین سمعک های نامرئی دنیاست. این سمعک نخستین سمعک هوشمند و ۱۰۰% نامرئی دنیا به حساب می آید. دلیل این گفته قرار گرفتن سمعک در خم دوم طبیعی کانال گوش است. این سمعک برای افرادی با کم شنوایی ملایم تا شدید مناسب است.

سمعک Halo استارکی: این مدل سمعک استارکی اولین بار به صورت رسیور داخل کانال با قابلیت اتصال به موبایل هم در محصولات آیفون و هم در سیستم های اندرویدی در سال 2014 معرفی شده است.

سمعک Z Series استارکی: این مدل هم یه صورت وایرلس قابل عرضه میباشد

سمعک استارکی زاینو Xino: این مدل سمعک دارای انواع وایرلس و معمولی است. استارکی اولین شرکتی است که دارای سمعک های داخل گوشی به صورت وایرلس می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت سمعک استارکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

(021) 86035953 – 86035909