جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک بلتون

سمعک بلتون

کمپانی سمعک بلتون در سال 1940 با همکاری دو فرد در آمریکا پایه گذاری شد و در سال های بعدی شروع به ارائه خدمات سلامتT تحت عنوان Belcare  در آمریکای شمالی پرداخت. این کمپانی در سال 2000 میلادی به گروه شرکت های GN پیوست و از آن به بعد موفقیت های چشمگیری نیز در زمینه ی فناوری های نوین سمعک و خدمات شنوایی داشته که منجر به کسب چندین جایزه در نمایشگاه های بین المللی شده است.

سمعک های بلتون شامل موارد زیر می‌شوند:

سمعک legend: مناسب برای کم شنوایی خفیف تا شدید و در همه سبک های سمعک موجود است، قابلیت اتصال به گوشی های آیفون را دارد.

سمعک ally: سادگی و طراحی کاربر پسند این سمعک باعث شده است که یکی از بهترین سمعک های وایرلس شود این سمعک در استایل های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی موجود میباشد.

سمعک promise: نسل جدید سمعک های تقریباً نامرئی که برای شبیه سازی روش پردازش طبیعی گوش در محیط های مختلف شنوایی طراحی شده است، فناوری Beltone Promise واقعا منحصر به فرد است زیرا به هر سمعک اجازه می دهد تا محیط اطراف خود را تجزیه و تحلیل کرده و سپس اطلاعات را با دیگری به اشتراک بگذارد.

سمعک boost: مناسب برای کاهش شنوایی عمیق و به سبک سمعک پشت گوش موجود است

سمعک bold: سمعک Beltone Bold  به گونه ای ساخته شده است که حتی با کم شنوایی شدید تا عمیق و برای حداکثر راحتی در هنگام فعالیت های روزانه صداها را زنده می کند.

سمعک origin: ما فناوری را از پیشرفته ترین محصولات خود گرفتیم و آن را به یک سمعک ساده و با کیفیت عالی ارائه می دهیم و استفاده از آن هنوز هم آسان است. Beltone Origin استایل های متنوعی را در تمام سطح قدرت برای نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهد.

سمعک true: این سمعک کوچکترین سمعک با رسیور داخل گوشی است. سمعک ترو با وجود کوچکی بسیار زیاد در شنیدن اصوات قدرتمند است و می‌تواند فیدبک‌ها را کنترل کند.

برای اطلاع از قیمت سمعک بلتون با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

(021) 86035953 – 86035909