جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک ریساند

سمعک ریساند

ReSound بخشی از گروه GN است ، دفتر مرکزی آن در Ballerup ، دانمارک قرار دارد. گروه GN با افتخار 150 سال تخصص ، توانایی و بینش را برای تولید برخی از بهترین و نوآورانه ترین دستگاه های صوتی در جهان ایجاد می کند. برند خواهر ریساند کمپانی معروف جبرا (Jabra) که در زمینه تولید محصولات پیشرفته صوتی (هدست، هدفون، اسپیکر و میکروفون) در دنیا شناخته شده است، میباشد.

سمعک های ریساند

ReSound ONE: میکروفون و گیرنده در گوش از شکل گوش منحصر به فرد شما برای جمع آوری اصوات به روشی که طبیعت در نظر گرفته است استفاده می کند.کنون می توانید صدایی کاملاً فردی ، طبیعی و کاملا کامل را با یک میکروفون اضافی که در مجرای گوش قرار گرفته است تجربه کنید. که آن را M & RIE می نامند. All Access Directionality تضمین می کند در بهترین موقعیت برای شنیدن موارد مهم قرار دارید و Ultra Focus را برای یک تجربه شنیداری عالی یک به یک در سخت ترین محیط ها فعال کنید.

ReSound LiNX Quattro: یک خانواده کامل با عملکرد بالا: امکان پخش مستقیم صدا از دستگاه های iOS و Android،  طیف وسیعی از مدل ها متناسب با همه نیازها است. شرکت ریساند ادعا کرده است که سمعک LiNX Quattro پیشرفته‌ترین سمعک شارژی با باتری شارژی لیتیوم-یون است. و این سمعک در استایل های پشت گوشی تا نامرئی موجود است.

ReSound ENZO Q: راه حل بسیار مناسب برای کم شنوایی های شدید تا عمیق میباشد.

ReSound LiNX 3D :ReSound LiNX 3D یکی از پیشرفته ترین سمعک های دیجیتال ما است. با ReSound LiNX 3D در تشخیص گفتار در سر و صدا بهتر خواهید بود و می توانید صداهای بیشتری را در اطراف خود بشنوید. می توانید از سمعک های خود مانند هدفون های بی سیم استفاده کنید.

ReSound ENZO 3D: سمعک اِنزو ریساند کیفیت صدای شفاف و واضحی برای افراد دارای کم شنوایی شدید تا عمیق فراهم می‌کند، تکنولوژی جهت‌داری دو گوشی III و فن‌آوری درک فضایی (Spatial Sense) ریساند به شما کمک ‌کند تا با سمعک ENZO 3D در نویز بهتر بشنوید و حتی از تمامی صداهای اطراف‌تان بدون در نظر گرفتن جهت صدا آگاه باشید. و به صورت مستقیم با گوشی آیفون کانکت میشود.