جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک سونیک

سمعک سونیک

شرکت سونیک یک تولید کننده سمعک است که تلاش می کند تا با ارائه بالاترین کیفیت سمعک ها که از شنوایی طبیعی تقلید می کنند صدا را هر روز بهتر کند. آنها محصولات و لوازم جانبی را تولید می کنند که به S Foundation4 خود وفادار بمانند ، این بدان معناست که آنها برای صدایی طبیعی ، درک گفتار در حضور نویز ، سادگی در هر کاری که می کنند و سبک و مدل برجسته تلاش می کنند.

شرکت سونیک نوآوری سمعک دیجیتال پیشرفته تولید و فروش می کند. این شرکت با فناوری پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) که توسط تعداد معدودی از اساتید در یوتا و کالیفرنیا توسعه یافته است ، راه اندازی شد.

شركت Sonic Innovations ریشه در تحقیقات پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) استادان دانشگاه بریگهام یانگ داگ چابریس و ریچارد كریستینسن داشت. Chabries الگوریتمی جدید برای پردازش سیگنال های صوتی ایجاد کرد. در راه تولید سمعک مناسب ، مید تراشه رایانه ای بسیار کوچک و قدرتمندی را برای سمعک ها طراحی کرده است0

اولین محصول در سال 1998

اولین محصول این شرکت ، سمعک Natura ، در سپتامبر سال 1998 عرضه شد. سونیک اولین شرکت و سمعکی نبود که وارد بازار شد. اتیكون ، زیمنس و ویدكس نیز سمعک های دیجیتالی را می فروختند كه از سال 1996 در دسترس بود. با این وجود ، محصول سونیك از مزایای مشخصی برخوردار بود.

سمعک های آنالوگ از دهه 1970 تغییر چندانی نکرده اند و دارای اشکالات بسیاری بوده اند. آنها همه سر و صدا را به طور مساوی تقویت می کنند ، که گاهی اوقات به طرز ناخوشایندی این بلندی درک میشد. Sonic Innovations از دو طریق انقلابی در صنعت ایجاد کرد. صدای سمعک های آن بهتر از رقیبان بود و به اندازه کافی کوچک بودند که به سختی قابل مشاهده بودند.

تراشه رایانه ای Natura که گفته می شود قدرتمندترین مورد استفاده در سمعک است ، قادر به پردازش صدا بسیار سریعتر از سمعک های سنتی است. Natura دارای 9 کانال بود ، در مقابل سه کانال معمول در سمعک های آنالوگ؛ که به شنوایی شناسان اجازه می دهد تا فرکانس های خاص کم شنوایی را با افزایش نیم اکتاو تقویت کنند. این مهم بود ، زیرا قسمت های مربوط به فرکانس بالا معمولاً اولین مناطقی بودند که از بین می رفتند. Natura ادعا کرد که به کاربران کمک می کند مکالمه را از نویز پس زمینه تشخیص دهند و می تواند برای دو محیط مختلف گوش دادن تنظیم شود.

محصولات شرکت سونیک:

Captivate سمعک برتر Sonic است که با استفاده از Advanced Sonic SoundDNA این شرکت برای افتراق گفتار از صدای پس زمینه یا نویزی استفاده می کند. این مدل در چندین سبک مختلف گیرنده در گوش یا RITE است و همه سبک ها برای iPhone ساخته شده اند ، به این معنی که آنها به صورت بی سیم به هر دستگاه اپل متصل می شوند. نسخه قدرتمند ، BTE 105 ، برای افرادی که کم شنوایی عمیق دارند در دسترس است.

Sonic همچنین انواع مختلفی از سمعک برای افراد در بودجه های مختلف ، تنظیمات سبک زندگی و نیازهای کم شنوایی از جمله Enchant ، Celebrateو terk و Cheer ارائه می دهد. این سمعک ها علاوه بر سبک های پشت گوش ، در طیف گسترده ای از سبک های سفارشی نیز موجود هستند. شرکت سونیک همچنین مدل Journey را برای کسانی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند فروخته است.

تکنولوژی های سمعک های سونیک

سمعک خانواده captive

گوش دادن راحت تر ، با صدای واضح و دقیق – Captivate بازخورد و صدای پس زمینه را تشخیص داده و لغو می کند ، صداهایی را که می خواهید بشنوید به پیش زمینه می آورد.

مکالمه را در بسیاری از محیط ها ادامه دهید؛  فن آوری های پیشرفته Sonic SoundDNA به طور خودکار گفتار را از نویز پس زمینه جدا می کنند تا مکالمه حتی در محیط های پر سر و صدا را تمیز نگه دارد

مستقیماً به دنیای بی سیم وصل شوید. Captivate یک دستگاه ساخته شده برای iPhoneاست بنابراین می توانید سرگرمی و اخبار را مستقیماً به سمعک خود منتقل کنید. در حقیقت ، ما مجموعه کاملی از لوازم جانبی را ارائه می دهیم تا بتوانید تقریباً به هر تلفن هوشمند بی سیم بلوتوث یا دستگاهی که می خواهید استفاده کنید متصل شوید.

این خانواده از سمعک های سونیک برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق کاربرد دارد و استایل پشت گوشی دارد.

سمعک enchant

Enchant با پنج سطح عملکرد فناوری فوق العاده سازگار ، انعطاف پذیر و اتوماتیک ، صدایی شفاف ، طبیعی و روشن را تجربه می کند.

فناوری SoundDNA در Enchant به تغییر وضعیت صدا واکنش نشان می دهد و به صورت هوشمند تقویت و کاهش سر و صدا را در انواع محیط ها تنظیم می کند

از تلفن هوشمند خود برای کنترل میزان صدا یا تغییر برنامه های گوش دادن در سمعک های بی سیم Enchant  با برنامه SoundLink 2 استفاده کنید. سرگرمی و اطلاعات را مستقیماً از طریق iPhone ، iPad یا iPod خود به Enchant منتقل کنید و از طریق SoundClip-A به صورت بی سیم به دستگاه های Bluetooth خود متصل شوید.

سمعک های این خانواده در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی وجود دارند.

 سمعک های terk

Introducing Trek! Trek helps you enjoy the sounds of everyday life by optimizing volume and clarity with greater precision, so that you can experience more.

Trek reduces unwanted noise automatically so you can hear individual words and better understand conversations in challenging listening environments.

Make finer, more precise adjustments to your hearing aid volume in 1 dB increments, for a more personalized listening experience.

سمعک cheer

Cheer hearing aids preserve the nuances of speech – the soft and loud sounds that occur in our words, to help you stay in the conversation.

Cheer separates speech from surrounding noise, by reducing annoying low-level distractions and locating voices to keep communication clear.

Cheer’s adaptive technology recognizes and reacts to different listening environments, freeing you from making frequent adjustments.

سمعک journey

Speech Variable Processing preserves the nuances of speech – the soft and loud sounds in our words, to help you comprehend and communicate.