جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک ویدکس

سمعک ویدکس

کمپانی ویدکس در سال 1956 میلادی در کشور دانمارک تاسیس شد. ویدکس ششمین تولید کننده بزرگ کننده سمعک در جهان است. در همکاری نزدیک با محققان و متخصصان شنوایی بین المللی، این شرکت طیف گسترده ای از سمعک های دیجیتال را توسعه داده است. آنها اولین اولین سمعک 100٪ دیجیتالی در گوش در جهان را در سال 1995 معرفی کردند. سمعک ویدکس  تقریبا در 100 کشور فروخته می شود.

این کمپانی با بیش از نیم قرن تجربه از تولیدکنندگان جدید سمعک های دیجیتال در دنیا بوده و امروزه با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و فناوری روز دنیا گامی بزرگ در زمینه تولید سمعک های هوشمند وایرلس برداشته است و با ارایه محصولات جدید و خدمات پس از فروش از قبیل گارانتی دو ساله بین المللی رضایت مراجعین را فراهم سازد.

به روزترین تکنولوژِی سمعک را دارند؛ سمعک جدید evoke  ویدکس یکی از بهترین سمعک های حال حاضر دنیا است و با این سمعک شما دیگر نیا به باتری نخواهید داشت ، یک پیشرفت فوق العادع در زمینه سمعک میباشد و همچنین این سمعک دارای حافظه یادگیری فوق العاده و بینظیر میباشد.

سمعک های ویدکس

  • 2020:  Widex MOMENT
  • 2018: Widex EVOKE
  • 2016: Widex BEYOND
  • 2015: Widex UNIQUE
  • 2013: Widex DREAM
  • 2012: Widex CLEAR ، Widex SUPER
  • 2009:  Widex Mind
  • 2008: Widex Passion

سمعک moment آخرین سمعک تولیدی شرکت ویدکس میباشد و قابلیت های چشمگیری دارد و در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی موجود است.

سمعک Evoke اولین سمعک دارای فن‌آوری پیشرفته یادگیری ماشین (machine learning)  است. یادگیری ماشین به عنوان یکی از شاخه‌های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی است و در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی موجود میباشد و قابلیت اتصال به گوشی های اندروید و آیفون را دارد.

سمعک های BEYOND دارای ویژگی بلوتوث برای گوشی اندروید و آیفون میباشد و میتوانید از ویژگی های موبایل خود برای تلفن و آهنگ گوش کردن استفاده نمایید و در مدل داخل گوشی ظریف موجود است.

سمعک های UNIQUE سمعک های برخوردار از ویژگی وایرلس هستند و صدایی کاملا شفاف در تمام شرایط از قبیل محیط های آرام، نویزی و حتی هنگام وزش باد را فراهم میکند و در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی هم موجود میباشد.

سمعک DREAM جزو سمعک های هوشمند و وایرلس ویدکس میباشد که در سال 2013 روانه بازار شد.

سمعک سوپر پاور ویدکس کوچک ترین سمعک سوپرپاور است که برای کم شنوایی های عمیق و به صورت پشت گوشی تجویز می‌شود.