جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک AM

سمعک AM

امروزه در جهان ‌۹۸ درصد سمعک‌های موجود در بازار توسط 6 کمپانی بزرگ تولید می‌شود که عبارتند از:

  • کمپانی سوئیسی فوناک(Phonak)
  • کمپانی‌های دانمارکی اتیکن (Oticon)
  • ریساند (ReSound)
  • ویدکس (Widex)
  • کمپانی آلمانی سینیا یا زیمنس سابق (Signia)
  • کمپانی آمریکایی استارکی (Starkey)

سمعک ای ام (AM) زیر مجموعه سمعک‌های تولید شده در کمپانی سمعک زیمنس آلمان است که طیف گسترده‌ای از سمعک‌ها را تولید می‌کند. این سمعک‌ها داخل یا پشت گوشی، رسیور داخل کانال گوش و یا حتی نامرئی هستند.

خانواده سمعک های AM شامل موارد زیر می‌شود:

XTM P8 از جدیدترین فناوری سمعک بهره می برد. گیرنده در کانال گوش (RIC) برجسته ترین خانواده است که ترکیبی از شارژ بی سیم و طراحی بسیار چشمگیر است. علاوه بر این ، سمعک های پشت گوش (BTE) و داخل گوشی با گزینه های عملکرد برتر و اتصال ساده، راحت و قابل اعتماد هستند.

P6 اعم از گیرنده در کانال گوش (RIC) ، پشت گوشی (BTE) یا یکی از داخل گوشی ها (ITE) ، همه سمعک ها تجربه شنیدن قابل اعتماد ، واضح و راحت را با گزینه های کنترل از راه دوربرای شما فراهم می کنند. این سمعک ها برای کاهش شنوایی خفیف تا شدید مناسب هستند.

سمعک های XTM P4 طیف وسیعی از راه حل ها را برای انواع مختلف کاهش شنوایی ارائه می دهند. آنها صدای عالی ارائه می دهند ، که توسط فناوری پیشرفته پشتیبانی می شود. سمعک های پشت گوشی (BTE) و داخل گوشی (ITE) را دارد. XTM P4 به لطف طیف وسیعی از برنامه های قابل انتخاب ، در متنوع ترین شرایط شنوایی به شما کمک می کند.

در هر موقعیتی که باشید ، مطمئن باشید سمعک های XTM A4 کیفیت صدای برتر را ارائه می دهند. دو سمعک قدرتمند پشت گوش (BTE) سبک و فوق العاده راحت هستند. ابزارهای داخل گوش (ITE) این خانواده هم موجود میباشد

سمعک های STF T3 قدرت بالا را با راحتی ترکیب می کنند تا بتوانید در تمام طول روز به وضوح لذت ببرید و بشنوید. در دو مدل پشت گوشی موجود است ، آنها بهترین راه حل برای افرادی هستند که نیاز به تقویت بیشتر دارند. و برای کم شنوایی های شدید تا عمیق طراحی شده است.

STF T1 برای افرادی که نیاز به تقویت بیشتر دارند ایده آل است. این عملکردی را که از A&M انتظار دارید برای یک تجربه فوق العاده شنیدن ارائه می دهد.