جهت تعیین وقت مشاوره و یا انجام آزمایشات شنوایی سنجی با شماره های زیر تماس بگیرید.
86035909 - 8635953 (021)

سمعک

سمعک اتیکن

سمعک اتیکن

شرکت اتیکن:

اتیکن یک شرکت تولید کننده سمعک در کپنهاک دانمارک است. بارقه های تاسیس شرکت اتیکن از زمانی که دمانت برای کم شنوایی همسرش و خرید سمعک در سال 1904 راهی انگلستان شد و پسر او در سال 1946 شرکت اتیکن را تاسیس کرد. این شرکت ادعا میکند که دومین تولد کننده بزرگ سمعک در جهان است و در چندین کشور معتبر شعبه و نمایندگی دارد.

شعار این کمپانی “Life-Changing Technology” است.

این کمپانی در سال2019 توانست سمعکی را ارائه کند که به اینترنت وصل میشود سمعک opn  از لحاظ تکنولوژی بی نظیر میباشد و برای افرادی که مشکل مالی ندارند و به فکر استفاده از تکنولوژی هستند این سمعک به شدت توصیه میشود.

سمعک های شرکت اتیکن شامل  موارد زیر میباشد:

  • Opn s
  • Opn
  • Xceed play
  • Opn play
  • Xceed
  • Sensei
  • Dynamo
  • Siya
  • Ruby
  • riya

Ruby: کیفیت صدای خوبی را فراهم میکند و در استایل پشت گوشی و پشت گوشی ظریف عرضه میشود، اتصال بی سیم Ruby صدا را  با کیفیت بالاتری ارائه می دهد Ruby به شما این امکان را می دهد که ویدئوها ، پخش جریانی موسیقی ، تماس تلفنی و موارد دیگر را دقیقاً از طریق سمعک مشاهده کنید. و در استایل پشت گوشی ظریف باطری های قابل شارژ هم دارد.

Xceed: افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند اگر چندین نفر در حال صحبت باشند ، مکالماتشان دشوارتر و حتی خسته کننده تر می شود. با استفاده از فناوری پیشگامانه جدید در Oticon Xceed ، اکنون از پشتیبانی لازم برای مشارکت فعال در این شرایط بدون نیاز به  حدس زدن و لب خوانی برخوردار خواهید شد. سمعک های با قدرت بالا با جهت گیری سنتی به همه افراد در حال صحبت دسترسی ندارند ، بلکه در عوض فقط بر روی شخص مقابل تمرکز می کنند. Oticon Xceed این را تغییر می دهد و جهان پیرامون شما را باز می کند. Xceed دسترسی به همه گفتارها و اصوات مربوطه را فراهم می کند و گفتار را از نویز محیط متمایز می کند. و در استایل پشت گوشی موجود میباشد.

Opn: سمعک های opn در سه رده 1 و 2 و 3 عرضه میشوند و از بالاترین تکنولوژی brain hearing برخوردار است و به صورت وایرلس و در استایل هاس پشت گوشی و داخل گوشی موجود است.

Opn s: سمعک های Oticon Opn s به شما کمک می کنند از محدودیت ها خلاص شوید و در محیط های دشوار گوش دادن به گفتگو بپیوندید. s Oticon Opn  به شما تجربه صدای 360 درجه و اتصال آسان به تلفن و سایر دستگاه ها را می دهد. و به صورت سمعک با باتری شارژی و در استایل پشت گوشی و پشت گوشی ظریف ارائه میشود.

Xceed play: قدرتمندترین سمعک اطفال در جهان است. Oticon Xceed Play  تنها سمعک موجود در بازار است که تجربه صوتی باز را به کودکان در هر سنی با کم شنوایی شدید تا عمیق می بخشد. و از تکنولوژی brain hearing برخوردار است و به صورت وایرلس عرضه میشود.

Opn play :Oticon Opn Play  به طور یکپارچه با تلفن های هوشمند و تبلت های مدرن متصل می شود. با استفاده از ConnectClip  اختیاری ، سمعک های کودک شما به یک هدست با کیفیت بالا تبدیل می شوند. با این کار کودک شما می تواند برای پخش موسیقی ، فیلم ، تماس تلفنی و موارد دیگر از تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لپ تاپ ها به جریان بی سیم دسترسی پیدا کند. Opn Play طیف گسترده ای از گزینه های ارتباطی کلاس را برای پشتیبانی از یادگیری ارائه می دهد ، از جمله دسترسی واضح به صدای صوتی و صدای معلم با استفاده از Oticon EduMic.

Sensei : کودکانی که دچار کم شنوایی هستند به اندازه کودکان دیگر پر از زندگی و انرژی هستند. سنسی از ویژگی های بسیاری برای اطمینان از سمعک های قوی و ایمن متناسب با نیازهای متغیر آنها در هنگام رشد از نوزادی تا نوجوانی برخوردار است. دسترسی بی سیم به تلویزیون ، تلفن دارد.

Dynamo: اگر کم شنوایی شدید یا عمیق دارید ، به خوبی می دانید که بین شنیدن صداها و ایجاد معنی در آنها تفاوت زیادی وجود دارد. داینامو به شما امکان می دهد از تجربه صوتی کامل تری لذت ببرید.