Nevara چیزی برای همه ارائه می دهد. متخصص شنوایی به شما کمک می کند تا یک سبک و ترکیب رنگ جذاب را انتخاب کنید. شنیدن و درک نیازهای اساسی انسان است. مشکلات شنوایی و پیامدهای اجتماعی ناشی از آن چالشی برای جامعه است. ما به جهانی معتقدیم که در آن افراد با شنوایی محدود می توانند به لطف فناوری پیشرفته دوباره ارتباط برقرار کنند.

اگر شنوایی شما به هر طریقی مانع شما می شود، سمعک Nevara را در نظر بگیرید. خانواده سمعک Nevara از چندین مدل پشت گوشی و سمعک داخل گوشی تشکیل شده است که تقریباً هر کم شنوایی را پوشش می دهد. همه برای برآورده کردن انتظارات شما از سمعک‌های راحت و با احتیاط ساخته شده‌اند. برای راحتی شما، ما همچنین یک کنترل از راه دور ارائه می دهیم تا به راحتی به ولوم یا برنامه دلخواه خود تغییر دهید.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

Nevara یک سمعک است که یک نیاز اساسی شما را برآورده می کند: شنیدن و درک صداها، به ویژه گفتار، واضح تر. با Nevara، هیچ مصالحه ای در این مورد وجود ندارد. پردازش سیگنال منحصر به فرد ChannelFree™ و فناوری اثبات شده Audio Efficiency™ برنافون به شما کمک می کند صداهایی را که می خواهید بشنوید تا بتوانید هر روز بهترین احساس را داشته باشید. ویژگی های موثر Nevara همچنین سوت ناخواسته و صدای مزاحم را حذف می کند تا تجربه شنوایی راحت تری را به شما ارائه دهد.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *