معرفی سمعک Marvel

سمعک marvel دارای تمامی فناوری های پیشرفته برند فوناک بوده و تمامی قطعات آن مانند یک سیستم منسجم در کنار یکدیگر به طور هماهنگ کار می کنند. این سمعک در نوع خود بهترین است چرا که اولین سمعکی است که توانسته سیگنال هایی که به آن ارسال می شود را طبقه بندی نماید. نکته ای که فوناک با ساخت این سمعک می خواهد به ما بگوید این است که استفاده از دو گوش بهتر از یک گوش می باشد. صدایی که از دو طرف به مغز برسد شنیدن موقعیت های شنیداری را برای فرد راحت تر می نماید. این مورد مخصوصا در زمان هایی که افراد در موقعیت های پر سروصدا قرار بگیرند بسیار حائز اهمیت و کاربردی است.آخرین سری سمعک های فوناک با مدل marvel به دنیا معرفی شدند که در دسته هوشمندترین سمعک ها قرار گرفتند. این سمعک به شما امکان می دهد تا صدا را به طور مستقیم از تلویزیون، کامپیوتر، تلفن ها مدرن و… بشنوید. در مدل های معرفی شده شرکت های مختلف تمامی سمعک ها با باتری کار می کردند اما فوناک با ساخت این سری توانسته سمعکی شارژی تولید نماید که برای اولین بار در سطح جهان معرفی شده است و می توانید تجربه ای خوب از خرید سمعک را برای شما رقم بزند.

 

تکنولوژی سمعک Marvel

  • با استفاده از فناوری بلوتوث این سمعک به راحتی به تمامی لوازمی که دارای این ویژگی باشند متصل شده و صدای واضح و بدون نویز را در اختیارتان قرار می دهد. به علاوه رابطی را نیز به عنوان لوازم جانبی برای این مدل معرفی کرده اند که به تلویزیون متصل شده و صدایی باکیفیت را در اختیار شما می گذارد. در گذشته سمعک های تولیدی فقط به سیستم عامل IOS وصل می شدند ولی امروزه به تمامی سیستم عامل ها متصل می گردد و مانند یک هندزفری عمل می نماید. تکنولوژی دیگری که در این سمعک است این می باشد که شما از طریق اینترنت و بدون مراجعه به کلینیک می توانید خود تنظیمات آن را انجام دهید.

سمعک مارول

ویژگی های سمعک Marvel

  • Direct : یکی از پیشرفت هایی که این مدل سمعک دارد مربوط به میکروفون راجر است که این امکان را برای فرد محیا می کند تا بدون استفاده از یک اتصال خارجی صدا از طریق میکروفون اختصاصی برای شما پخش گردد. معمولا در محیط های شلوغ مانند همایش ها، دانشگاه، جلسات و…. از این ویژگی استفاده می گردد.
  • Air Stream : این ویژگی در سمعک های مارول به شما برتری می دهد تا صدایی را که از تلویزیون یا هر سیستم دیگری پخش می گردد را با جریانی با کیفیت بالاتر بشنوید. شما می توانید از برنامه تلویزیونی و موسیقی که پخش می گردد نهایت لذت را ببرید چرا که این سمعک به راحتی تفاوت سیگنال موسیقی و فیلم را متوجه شده و بهترین صدا را برای شما پخش خواهد کرد.
  • باتری های قابل شارژ: فوناک با استفاده از این باتری ها در صنعت شنوایی پیشگام بوده و به گونه ای این باتری ها را طراحی کرده اند که حداقل تا ۶ سال عمر مفید داشته باشند تا خیال شما از بابت تعمیر سمعک راحت باشد.

بیشتر بخوانید : راهنمای  تعمیر سمعک فوناک

سمعک فوناک مدل مارول

منابع:.phonak

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *