سمعک Captivate ویژگی هایی دارد که فیدبک را کاهش می دهد و قابلیت شارژ را ارائه می دهد و همچنین صدای طبیعی و درک بهتر گفتار با نویز کمتر را به ارمغان می آورد . سمعک Captivate اتصال آسان شما به دنیای دیجیتال است. میتوانید با این فناوری گوش دادن آسانتر، با صدای دقیق و واضح را تجربه کنید. سمعک Captivate فیدبک و نویز پس زمینه را شناسایی و لغو میکند و صداهایی را که میخواهید بشنوید به پیش زمینه می آورد.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

در نتیجه میتوانید ، از زندگی روزمره با حواس پرتی کمتر لذت ببرید. فناوری های پیشرفته Sonic SoundDNA گفتار را از نویز پس زمینه به طور خودکار جدا می کند تا مکالمات را حتی در محیط های پر سر و صدا واضح نگه دارد.

  • با Captivate miniRITE T R زمان بیشتری را صرف گوش دادن و زمان کمتری برای تعویض باتری کنید!
  • مستقیماً به دنیای بی سیم متصل شوید.

Captivate یک سمعک برای iPhone® است تا بتوانید سرگرمیها و اخبار را مستقیماً روی سمعک خود پخش کنید. در واقع، ما مجموعه کاملی از لوازم جانبی را ارائه می دهیم تا بتوانید تقریباً به هر تلفن هوشمند یا دستگاه بی سیم بلوتوثی که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید متصل شوید.

برای کم شنوایی خفیف تا عمیق، ما سمعکی داریم که متناسب با نیازهای شنوایی و سبک زندگی شما باشد. سمعک Captivate هفت انتخاب شیک در رنگ دارد.

سطوح فناوری موجود:  ۱۰۰ / ۸۰ / ۶۰ / ۴۰ / ۲۰

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *