گذاشتن سمعک در گوش پیرمرد

معرفی و سال ساخت سمعک Cros ax

همانطور که می دانید کسانی که کم شنوا یا ناشنوا هستند، از سمعک استفاده می کنند بدین منظور در این مقاله قصد داریم تمام ویژگی و خصوصیات مهم یک سمعک Cros ax، را برای افرادی که به دنبال خرید سمعک هستند توضیح دهیم.

از آنجایی که سمعک را همیشه پشت گوش خود قرار می دهند، باید هیچ اذیتی برای افراد کم شنوا یا ناشنوا ایجاد نکند. از طرفی همانطور که مشاهده می کنید این برند زیمنس جزو بهترین مدل و برند در دنیا محسوب می شود که از آن می توان در حین رانندگی و مسافرت نیز استفاده کرد. 

البته در نظر داشته باشید که سمعک Cros ax در انواع و مدل های زیادی ساخته می شود که در حین خرید بایستی با همه خصوصیات و ویژگی های هر یک آشنا شد تا در حین استفاده از آن، برای گوش آسیبی وارد نکند.

در آخر اینکه دقت کنید سال ساخت این مدل و برند سمعک، ۱۸۷۸ است که کشور آلمان آن را طراحی و تولید کرد و حدود ۱۴۰ سال است که در کل دنیا رواج دارد.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره تعمیر سمعک 

گوش

تکنولوژی سمعک Cros ax

 • سمعک Cros ax، در کل جهان جزو برترین و معتبرترین وسیله برای شنوایی به شمار می آید که تکنولوژی های زیادی را به دنبال دارد که در ادامه این بحث به چند تکنولوژی و خصوصیات این محصول می پردازیم :

  ·        سمعک زمینس یک فناوری PX دارد که می تواند کل صداهای محیط اطراف را پردازش کند و باعث شود فرد بیمار صداها را واضح و شفاف بشنود.

  ·        دارای یک سنسور قوی است که از آن نیز برای پردازش کردن صدا استفاده می کنند.

  ·        از طرفی در نظر داشته باشید که تکنولوژی PX می تواند صدای فرد دیگر را تقویت کند و با کیفیت عالی به گوش فرد ناشنوا یا کم شنوا برساند.

  ·        سمعک Cros ax یک تکنولوژی دیگری به نام BX دارد که می تواند تنها بر گفتار تمرکز کند و صدای موردنظر از اطراف را بین دو گوش به اشتراک بگذارد تا بتواند به صورت واضح و شفاف صداها را بشنود.

  ·        لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین تکنولوژی این نوع سمعک، ایجاد کردن ارتباط بین سمعک دیگر گوش است.

سمعک برروی گوش پیرمرد

همانطور که گفتیم، سمعک Cros ax، برای افرادی که کم شنوا یا کلا ناشنوا هستند مناسب است زیرا این وسیله تمام صداهای اطراف را با کیفیت و وضوح بالا به گوش ناشنوا یا فرد کم شنوا می رساند و حتی می توان صداها را سه بعدی کند تا فرد بتواند بهتر بشنود. از طرفی در نظر داشته باشدی که سمعک Cros ax، از چند تکنولوژی منحصر به فرد و ویژگی های جداگانه تشکیل شده است. 

درباره سمعک هوشمند بیشتر بخوانید

 

منبع: signia

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *