اولین سمعک ساخته شده بر روی پلت فرم extend، سمعک رادیانت است.  فناوری یکپارچه و هوشمند Radiant به طور فعال صداهایی را که می خواهید بشنوید پیدا کرده، فیلتر و تنظیم می کند و با گزینه های شخصی سازی، اتصال بیسیم و قابلیت شارژ لیتیوم یونی این امکان را بوجود می آورد که شما میتوانید هر روز صدای بهتری بشنوید. سیستم تقویت سمعک Radiant تجربه صدایی شفاف تر و قابل درک تر را ارائه می دهد.

سمعک رادیانت کیفیت صدا را در محیط های مختلف گوش دادن افزایش می دهد. بنابراین می توانید راحت تر بشنوید و از لحظات مهم نهایت استفاده را ببرید. نویزها می توانند از هر نقطه ای مانع گوش دادن شوند. میکروفون جهت دار پیشرفته و سیستم های کاهش دهنده نویز Radiant، مکالمات را حتی درمحیط های پر سر و صدا متمرکز می کند. سمعک Radiant قابلیت شارژ لیتیوم یونی برای گوش دادن تمام روز ارائه می دهد.

شماره‌های تماس جهت رزرو نوبت و مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۶۰۳۵۹۵۳۰۹۳۰۸۹۴۶۵۶۱

  • با سمعک رادیانت اهنگ های مورد علاقه خود را تنظیم کنید!

برنامه SmartMusic Pro Radiant موسیقی را به نحو متفاوت تری نسبت به گفتار تقویت میکند، بنابراین میتوانید هنگام گوش دادن به موسیقی با سمعک خود از تجربه شنوایی بهتری لذت ببرید.

  • تکنولوژی عجیب بیسیم بودن سمعک!

Radiant یک سمعک ساخته شده برای iPhone است و اکنون برای کاربران iPhone و iPad ارتباط هندزفری ارائه می کند تا تماس ها را راحت تر کند. سمغک Radiant همچنین اولین سمعک سونیک است که از پخش مستقیم صدا در دستگاه های سازگار با Android™ پشتیبانی می کند.

  • ۴ استایل برجسته

از بین چهار مدل زیبا انتخاب کنید که همگی دارای حفاظت IP68 در برابر نفوذ گرد و غبار و آب هستند. همچنین سمعک Radiant در شش رنگ زیبا ارائه می شود.

سطوح فناوری موجود:  ۱۰۰ / ۸۰ / ۶۰ / ۴۰ / ۲۰

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *