سمعک برروی گوشی همراه

با سمعک Naida برند فوناک صاحب پیشرفته ترین تکنولوژی شوید

در زمینه تولید و توزیع سمعک، برند فوناک یکی از برترین برندهای موجود در بازار است. در میان سمعک ‌های تولیدی آن نیز سری سمعک Naida یکی از پرطرفدارترین ها می باشد. این برند قریب به ۷۰ سال است که در این زمینه فعالیت داشته و به همین خاطر محصولات آن برای آشنایان با این عرصه شناخته شده است.

سمعک Naida به طور پیوسته محدودیت های تکنولوژی را مورد چالش قرار می دهد تا حتی بتواند پیچیده ترین مشکلات شنوایی را نیز حل کند. این محصول بی نظیر دارای قدرت شنوایی BTE، صدای قدرتمند، قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند، تلویزیون و همچنین قابلیت توانمندسازی برنامه های هوشمند می باشد و به عنوان یک سمعک هوشمند کارایی های بسیاری را برای کم شنوایان خواهد داشت.

 

دو مدل از سمعک های فوناک

چه تکنولوژی در سمعک Naida به کار رفته است؟

  • پیشرفته ترین تکنولوژی که در سری سمعک Naida به کار رفته است، امکان اتصال به دستگاه های هوشمند می باشد. البته توجه کنید که این تکنولوژی در تمام مدل های این سری به کار نرفته است. هر چه تکنولوژی به کار رفته پیشرفته تر باشد، قیمت محصول نیز بیشتر خواهد بود. به همین خاطر فوناک در برخی مدل ها از این تکنولوژی استفاده نکرده است تا بتواند مدل های اقتصادی نیز روانه بازار کند.

    سمعک Naida در مدل Paradise به گوشی های هوشمند، تلویزیون و سایر دستگاه ها متصل می شود. این سمعک ها به طور مستقیم به گوشی هوشمند  iOSیا Android  یا سایر دستگاه های Bluetooth وصل می شوند. سوئیچینگ بدون مرز بین دو دستگاه فعال نیز یکی دیگر از تکنولوژی های کاربردی آن است.با برنامه MyPhonak شما می توانید تجربه شنوایی خود را در بخش تنظیمات صدا در سمعک Naida تنظیم کنید و با ایجاد برنامه های سفارشی، فضای آن را شخصی سازی کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات شنوایی را از راه دور و از طریق بخش «مراقبت از دادرسی» نیز دریافت کنید.

سمعک های فوناک طلایی رنگ

این محصول چه ویژگی‌ های منحصر به فردی دارد؟

·        ویژگی های جدید گفتاری شامل گفتار Enhancer

این ویژگی کمک می کند تا صدای افراد و کلمات آن ها را حتی در فاصله دور و در صورت کم بودن صدای آن ها یا نامفهوم بودن برخی کلمات نیز بشنوید. این قابلیت به شما کمک می کند تا به صورت روان تر و لذت بخش تری مکالمه برقرار کنید.

·        نویزگیر پویای صدا

متوجه شدن دقیق کلمات در محیط های شلوغ نیز با سمعک Naida امکان پذیر است. اگر کلمات و مکالمه از رو به رو باشد، به راحتی نویزهای صدایی که از بغل یا پشت سر می آید، با این ویژگی از بین می روند.

·        سنسورهای شنوایی در حرکت


معمولا یکی از معایب سمعک ها عدم تشخیص مناسب صدا در هنگام حرکت است. این سنسورها به شما کمک می کنند تا حتی در زمان حرکت نیز بدون هیچ چالش جدی ای، از مکالمه خود لذت ببرید.

اگر به دنبال این هستید تا مشکلات شنوایی خود را با جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی حل کنید، حتما سمعک Naida به شما کمک خواهد کرد. این سمعک با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود به راحتی حتی جدی ترین مشکلات را در سطوح غیرقابل دسترسی نیز حل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و همچنین قیمت سمعک ، می توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره تعمیر سمعک 

 

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *