گذاشتن سمعک در گوش دختر

کاربرد و معرفی سمعک Sky

سمعک super یکی از کامل ترین و مجهزترین مدل های سمعک می باشد. در واقع برند این مدل سمعک ها ادعا دارد که با استفاده از مدل super نیازی به شنیدن صداهای تکراری و حتی فیدبک ها نیست. زیرا درست همانند یک گوش مصنوعی و کامل عمل می کنند و با بخشیدن صداهای اطراف با بهترین کیفیت، شنیدن را برای افرادی که مشکل شنوایی دارند راحت می سازند.

برند ویدکس از سال ۱۹۵۶ میلادی تا کنون، در حوزه تولید مدل های زیادی از سمعک فعالیت داشته است. او با ارائه دادن انواع و مدل های سمعک، شنیدن را برای افراد ساده ساخته که جدیدترین مدل آن، سمعک super می باشد. سمعک هایی که توسط بدند ویدکس طراحی می شوند. طبیعی ترین و با کیفیت ترین صدا را ارائه می دهند. به گونه ای که افراد در هنگام استفاده از سمعک، درست همانند یک گوش طبیعی انسان و حتی بهتر از او صداها را از یکدیگر تفکیک می کنند و تشخیص می دهند. نکته مثبت سمعک super نبود انواع فیدبک ها در هنگام استفاده می باشد. اکثر سمعک های طراحی شده دارای نویز یا همان فیدبک می باشند که باعث اذیت گوش می شود. مدل سمعک super که توسط شرکت نسبتا قدیمی و با تجربه ویدکس ساخته شده، این مشکلات را دارا نمی باشد.

 

انواع سمعک های ویدکس برروی میز

تکنولوژی به کار رفته در سمعک super

سمعک Sky تولید شده توسط کمپانی فوناک با توجه به سطح تکنولوژی به ۴ بخش مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از:

– Premium: مجهز به تکنولوژی عالی از شماره ۹۰

– Advanced: مجهز به تکنولوژی پیشرفته از شماره ۷۰

– Standard: مجهز به تکنولوژی استاندارد از شماره ۵۰

– Essential: مجهز به تکنولوژی پایه از شماره ۳۰

همچنین سمعک Sky فوناک نیز با توجه به سیستم پردازشی و پلتفرم مصرفی، به چهار دسته Marvel، Belong، Venture و Quest تقسیم شده و هر کدام دارای تکنولوژی متفاوتی می باشند.

ویژگی های سمعک super

سمعک super ویژگی ها و مزایای بارز بسیار زیادی دارد. قابلیت شارژ، قابلیت متصل شدن به اندروید و ios، استفاده از سمعک به عنوان یک هدفون برای شنیدن بهتر صداها، نبود هیچ گونه نویزی درون سمعک، قابلیت تنظیم خودکار صدا در محیط های شلوغ، ظاهری زیبا، ابعاد و اندازه ای بسیار کوچک، دوام بالا و مقاوم در برابر ضربه های نسبتا سنگین، نگهداری شارژ تا ساعت های طولانی و… ویژگی های بارزی هستند که در سمعک super  وجود دارند و گزینه ای مناسب برای خرید سمعک می باشد.

همچنین این مدل سمعک ها، به عنوان کوچکترین مدل های سمعک هم شناخته شده اند و زمانی که در گوش قرار می گیرند، مشاهده آن ها سخت است.  همچنین تنوع رنگی در مدل های سعمک نسبتا بالا است. سمعک super با تمام ویژگی ها و نکات بارز خود، به یکی از بهترین مدل های سمعک که کیفیت خوبی هم در تشخیص و تفکیک صدا دارد، تبدیل شده است.

سمعک آبی در جعبه

منبع:widex

این مطلب زیر نظردکتر سید محمدرضا تقوی کاندیدای دکتری تخصصی شنوایی و تعادل دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیریت مرکز ارزیابی شنوایی دانیال نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *